Ciurla Łukasz

Frelichów, ul. Targowa 30

43-520 Chybie

O firmie

   La-Bor  to prężnie rozwijającą się firma budowlana z renomą, której może nam pozazdrościć nie jeden konkurent na rynku. Jesteśmy  wykonawcą projektów mieszkaniowych o zróżnicowanym standardzie Oferujemy kompleksowe usługi budowlane oraz remontowe, co oznacza że jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie prac, począwszy od wstępnych projektów, po fachowe doradztwo w trakcie wykonywania zlecenia oraz zakup wszelkich materiałów budowlanych po najkorzystniejszych cenach. Podejmujemy się wykonania obiektów budowlanych, remontów, adaptacji wnętrza oraz modernizacji budowli. Głównym obszarem świadczenia naszych usług jest województwo Śląskie i powiat Cieszyński.

   Wszystkie nasze realizacje łączy wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne metody, dzięki czemu nasze prace są wykonywane na najwyższym poziomie. Zatrudniamy jedynie wysoko wyspecjalizowanych pracowników, w związku z czym jesteśmy przygotowani do prowadzenia wszelkiego rodzaju robót w branży budowlanej. Świadczymy usługi budowlane jako generalny wykonawca jak i podwykonawca. Podejmujemy się każdej pracy budowlanej nawet najbardziej nietypowej, stale dążąc do sprostania wszystkim wymaganiom Inwestorów. Nasze usługi budowlane charakteryzuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, najlepsza technika wykonania oraz materiały z uwzględnieniem wszystkich atestów i wymogów. Każdy Klient może liczyć na rzetelną wycenę, zawsze działamy w taki sposób, aby prace były zakończone na czas, z jednoczesnym zachowaniem jakości i precyzji wykonania. 

   Dajemy pewność i zaufanie po przez solidność, jakość wykonania, terminowość oraz kompleksowość działań.  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług a przekonasz się że z nami buduje się łatwiej i mieszka przyjemniej. 

   Firma budowlana LA-BOR istnieje na rynku od 2005 roku , przez ten cały czas prężnie się rozwija i powiększa swój potencjał ekonomiczny. Jesteśmy wykonawcą projektów mieszkaniowych o zróżnicowanym standardzie. Zakresem naszej działalności są usługi budowlane oraz remontowe, a mianowicie budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budowa obiektów użytku publicznego czy przemysłowego, a także remonty, modernizacje i adaptacje wszelkiego rodzaju budynków.

   Podstawą naszej działalności jest przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja naszych klientów . Dlatego od paru lat pomagamy klientom realizować ich marzenia których celem jest remont mieszkania czy budowa własnego domu. Kładziemy bardzo duży nacisk na jakość wykonywanych usług co sprawia ze mamy tak dobra renomę.

   Po nawiązaniu współpracy od samego początku jak w trakcie trwania prac budowlanych aktywnie współpracujemy z Inwestorami, wszystko po to by realizacja ściśle ujmowała wymagania stawiane przez Zleceniodawcę. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę i pomoc na każdym etapie prowadzonych prac. Podejmujemy się każdego wyzwania nawet najbardziej niestandardowego. W zależności od życzenia Klientów, budujemy z materiałów powierzonych lub własnych.

   Naszymi fundamentalnymi cechami są:

• Profesjonalna obsługa i doradztwo techniczne w trakcie trwania prac

• Najwyższa jakość świadczonych usług budowlanych

• Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników

• Terminowość, rzetelność i fachowość

• Najlepsze ceny usług budowlanych na rynku

• Na wszystkie nasze roboty budowlane udzielamy dwuletniej gwarancji

   Nasze prace nie obejmują jedynie sezonu letniego, wykonujemy zlecenia także zimą. Dysponujemy referencjami, a w zakładce realizacje mają Państwo możliwość obejrzenia efektów naszych prac. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy jakość, terminowość i pełen profesjonalizm!

 

Poczta...