W wieku 87 lat zmarł Emanuel Mikołajczyk, Honorowy Prezes Robotniczego Klubu Sportowego, jak i Honorowy Prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie, którego powstania był inicjatorem. Prezesem RKS był prawie 30 lat, za jego rządów wybudowano stadion sportowy z dwoma boiskami do piłki nożnej, otwartą i krytą trybuną, podświetlono płytę boiska. Później wybudowana została hala sportowa  zapleczem socjalno-noclegowym. Wierny fan i kibic Cukrownika, o wybitnych zasługach dla lokalnego klubu.

Zarząd RKS "Cukrownik" Chybie składa Rodzinie oraz bliskim najszczersze wyrazy współczucia.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w czwartek, 19.07.2018r o godz. 14:00 w  Kaplicy Przedpogrzebowej przy Alei Lipowej w Chybiu.

06.06.2018 kolejne zwycięstwo uzyskała druzyna RKS Cukrownik Chybie. Pomimo niekorzystnie zakonczonej pierwszej połowy wynikiem 1:0, udało się wygrać mecz. W samej końcówce spotkania bramkarza Dankowic dwukrotnie pokonał Rafał Szczygielski zapewniając zwycięstwo swojemu zespołowi.

Strzelcy bramek:

79' 90' Rafał Szczygielski

Skład drużyny: Nalepa Roman, Stokłosa AndrzejMichałek PawełBawoł MateuszUłasewicz PatrykUrbańczyk MarcinGandzel TomaszPoloczek DanielWadas PrzemysławSzczygielski RafałMaj KamilTekla KrystianZygma DariuszWojtoń DamianBawoł Błażej

30.05.2018r gościliśmy w Chybiu drużynę LKS Leśna. Spotkanie rozpoczęło się bardzo ciekawie, już na początku meczu drużyna z Leśnej strzeliła gola na którego drużynie Cukrownika udało się odpowiedzieć dwukrotnie. Takim sposobem pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. W drugiej połowie zmotywowani piłkarze RKSu pokonali bramkarza Leśnej 6 krotnie, kończąc spotkanie wynikiem 8:1.

28' Wojtoń Damian

41' Szczygielski Rafał

56' Wojtoń Damian

63' Maj Kamil

70' Zygma Dariusz

72' Urbańczyk Marcin

74' Wojtoń Damian

90' Zygma Dariusz

Skład: Nalepa RomanFrancuz DawidBawoł MateuszUłasewicz PatrykMaj KamilPoloczek DanielMichałek PawełWadas PrzemysławTekla KrystianStokłosa PiotrWojtoń DamianZygma DariuszUrbańczyk MarcinSzczygielski RafałStokłosa AndrzejBawoł Błażej

26.05.2018r świetny mecz rozegrała drużyna RKS "Cukrownik" Chybie, która już od 1 minuty meczu objęła prowadzenie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0, a finalnie nasi piłkarze zakończyli spotkanie 3:0.

1' Szczygielski Rafał